Baterie Varta pozadí

Nabízíme autobaterie s dlouhou životností a spolehlivým napájením!

Níže naleznete technické parametry všech druhů autobaterií, které nabízíme.

Máte zájem o autobaterie? Kontaktujte nás!

Automobilové baterie

Bez ohledu na to, zda jste vlastníkem svého prvního auta, který hledá bezpečnou baterii s dlouhou životností, nebo prostě chcete nejlepší možné prémiové napájení, naše autobaterie splní Vaše potřeby.

Silver Dynamic AGM

Baterie VARTA® Silver Dynamic AGM nabízí nejlepší výkon a technologii a jsou určeny pro vozidla vyšší třídy s ohromnými energetickými nároky.

Silver Dynamic

Pokud jste závislí na tom, aby Vaše auto vždy startovalo, nejlepší volbou jsou baterie VARTA® Silver Dynamic s úžasnou energií a stálým výkonem.

Blue Dynamic EFB

Baterie VARTA® Blue Dynamic EFB s Vámi drží krok ve Vašem denním rozvrhu a poskytují vysoký výkon pro naprostou spolehlivost a klid mysli.

Blue Dynamic

Baterie VARTA® Blue Dynamic nabízí spolehlivost pro všechna vozidla se standardním vybavením nebo s funkcí start-stop, aby Vás zbavily starostí.

Black Dynamic

Baterie VARTA® Black Dynamic se perfektně hodí pro majitele svého prvního auta, který hledá tu správnou rovnováhu mezi cenou a vysokou kvalitou.

Nákladní baterie

Zpřísňující se předpisy na ochranu životního prostředí a bezpečnostní předpisy, více nákladních automobilů s montážními systémy na konci rámu na silnicích a více elektronických zařízení ve všech aplikacích změní dramaticky trh. Naše bezkonkurenční řada baterií VARTA® pro užitková vozidla je připravena splnit nové požadavky trhu.

Promotive EFB

Jedinečná baterie VARTA® Promotive EFB je nejefektivnější autobaterie ze všech pro komerční vozidla s vysokými energetickými nároky.

Promotive Silver

Baterie VARTA® Promotive Silver jsou určeny pro komerční vozidla s vysokým výkonem.

Promotive Blue

Baterie VARTA® Promotive Blue jsou extrémně bezpečné díky technologii labyrintového víka, zabudovaným omezovačům hoření a mnoha jiným funkcím.

Promotive Black

Baterie VARTA® Promotive Black se vyznačují minimálním samovybíjením díky hybridní technologii, zajišťující životnost až 12 měsíců.

Baterie Powersports

Powersports pokrývá širokou řadu vozidel, včetně motocyklů, terénních a užitkových terénních vozidel, skútrů, sněžných skútrů a dokonce i zahradních traktorů. Určitě najdete baterii powersports, která je vyrobena pro každou z těchto aplikací.

Powersports AGM

Baterie VARTA® Powersports AGM jsou bezúdržbové a není potřeba je dolévat. Jedná se o nasucho nabíjené baterie s přibaleným elektrolytem.

Powersports Freshpack

Baterie VARTA® Powersports Freshpack mají spolehlivý startovací výkon za horkého i chladného počasí a robustní konstrukci, která odolává vibracím.

Powersports Gardening

Baterie VARTA® Powersports Gardening jsou speciálně určeny pro zahradní traktory, jsou bezúdržbové a není potřeba je dolévat.

Powersports GEL

Baterie VARTA® Powersports Gel jsou absolutně bezúdržbové a dodávají se plně nabité, takže jsou okamžitě připraveny k jízdě.

Baterie pro volný čas

Řada VARTA® Professional je určena k napájení vodních plavidel, jako jsou elektrické čluny, jachty a motorové čluny a všechny druhy karavanů a obytných vozů. Pro golfové vozíky a podobné aplikaci zvolte baterii pro volný čas vzhledem k jejímu výjimečnému výkonu a spolehlivosti.

Professional Deep Cycle AGM

Baterie VARTA® Professional Deep Cycle AGM jsou ideální pro vysoce výkonné elektrické čluny, jachty a pojízdné vozy vzhledem ke své odolnosti vůči nárazům.

Professional Dual Purpose AGM

Baterie VARTA® Professional Deep Cycle AGM jsou ideální pro vysoce výkonné elektrické čluny, jachty a pojízdné vozy vzhledem ke své odolnosti vůči nárazům.

Professional Deep Cycle

Baterie VARTA® Professional Deep Cycle mají o 40-50 % více cyklů než konkurenční výrobky a mají jednu z nejvyšších životností.

Professional Dual Purpose

Baterie VARTA® Professional Dual Purpose se vyznačují minimálním samovybíjením a díky tomu jsou ideální k sezónnímu použití pro obytné vozy, karavany a čluny.

Professional Starter

Baterie VARTA® Professional Starter jsou ideání k nahození motoru malých člunů se zabudovaným nebo externím motorem.

© Copyright - dongres.com